You are here:

Про Sport Eat

Харчування для циклічних видів спорту

Магазин спортивної їжі Sport Eat

Наша історія, команда, обіцянка громади та соціальна відповідальність.

Ми створили Sport Eat, щоб поділитися тим, як правильне харчування в потрібний час може миттєво покращити вашу продуктивність, покращити результати кожного тренування та збільшити задоволення від тренувань і перегонів.

Ми почали 8 років тому, коли розпочали тренування, зробили цікавий висновок, краще харчування давало нашим спортсменам величезну перевагу в їх тренуванні (отримували більше від кожного тренування) і в змаганнях.

Ми звели це до простої формули, що їсти до, під час і після кожного тренування. Протягом останніх 8 років ми ще більше вдосконалили це, отримавши відгуки від понад 15 000 спортсменів, яких кормить Sport Eat.

es20991
es20990
es9001019515
es20990
es9001019515

Але один розмір не підходить всім. Ось чому ми тут, щоб створити для вас особисту стрічку, яка буде працювати для вас і вашого виду спорту, вашої дієти, ваших смакових уподобань і ваших тренувальних цілей.

Ми вручну відібрали для вас найкращі продукти на ринку. Ми вибрали продукти понад 50 провідних брендів харчових продуктів (з понад 300 брендів, які ми перевірили).

Однією з наших найбільших проблем було те, що ми завжди змушений був купувати цілу коробку з однаковим смаком. Тому ми продаємо все «одноразовими порціями». Ми вважаємо, що різноманітність смаків і продуктів має вирішальне значення для кращої продуктивності. Крім того, ніхто не хоче їсти дванадцять батончиків з однаковим смаком! (до того ж ви можете заощадити гроші, просто отримуючи те, що дійсно хочете).

Кожен продукт на Sport Eat був ретельно перевірений нами на смак. Ми позбавляємося від усіх картонних дегустаційних плиток і крейдяного білка. Ми також проводимо тестування кожного продукту в реальному світі під час власних тренувань. Ми відповідаємо на питання про те, чи він виконує те, що обіцяє. Нарешті, ми дуже упереджені до натуральних продуктів і тримаємо під рукою лише кілька тижнів, щоб все було свіжим.

Ми працюємо з великими компаніями (привіт SiS!) і малими компаніями (ми дивимося на вас ЇDLO). Ми зосереджені на якісних продуктах, які ви можете використовувати в дорозі, які корисні для вас.

Ми також чудове місце, де можна знайти найновіші гарячі продукти. Іноді вони від брендів, про які ви ніколи не чули (James Cook, смачні), або навіть від великих брендів, які нас дивують, нові батончики Clif Nut Butter на основі рослин — це просто бомба!

Потрібна допомога. Наші тренери готові допомогти вам безкоштовно, напишіть нам на hello@sporteat.com.ua і розкажіть про свій вид спорту, для чого ви тренуєтеся, будь-які харчові переваги та смаки, які ви любите і ненавидите.

Асортимент

Найкраще спортивне харчування з усього світу

INFORMED CHOICE

Все харчування перевіряється на допустимі WADA речовин

Консультація з харчування

Допоможемо підібрати
під ваши цілі

Програма лояльності Накопичувальні знижки постійним покупцям

Команда Sport Eat

Ми – команда пристрасних спортсменів, які базуються в Київі. Ми робимо все вдома, в тому числі вручну збираємо кожен корм, який ми доставляємо. Нам подобається спільнота спортсменів Sport Eat, і найголовнішим моментом нашого дня є те, як ви впораєтеся в наступних змаганнях, заходах або ранкових тренуваннях!

es20991
es20990
es9001019515

Соціальна відповідальність

Заява про позиції каналу

Ми в Sport Eat захоплюємося спортом. Ми віримо, що спорт об’єднує людей, і що ми всі маємо що виграти один від одного, незалежно від нашого виду спорту чи рівня продуктивності. Через цю віру ми прагнемо змінювати наш ринок і спорт на витривалість загалом, коли йдеться про соціальну несправедливість та системний расизм.

Ми будемо зосереджувати досвід і потреби тих, кого наша галузь маргіналізує, у своїх рішеннях і діях, і використовуватимемо силу, яку маємо, щоб посилити голоси для позитивних змін.

Ми віримо, що можемо створити зміни. Ми тут, щоб допомогти кожному спортсмену бути найкращим і досягти своїх цілей, якими б вони не були. Ми прагнемо створити атмосферу інклюзії та співпраці на нашому безпосередньому робочому місці, а також у нашій громаді.

Інституційні зміни

Ми прагнемо виконувати роботу, необхідну для здійснення змін. Зараз це включає в себе налагодження нових відносин з іншими компаніями та організаціями, які відповідають нашим цінностям і підтримують людей, які говорять і вносять зміни.

Ми також прислухаємося до голосів наших співробітників, партнерів, послів і клієнтів. Якщо ви хочете висловити свої думки чи відгуки щодо цієї частини нашого бізнесу, будь ласка, напишіть нам на hello@sporteat.com.ua. У найближчі місяці ми розширимо наші програми та можливості і будемо тримати вас в курсі того, як це робимо.

Коли ви йдете до фінішу, чудовий смак має значення!

Sport Eat

Бренди з якими ми працюємо